3.jpg

Personalo vadovų klubas – unikali personalo vadovų lavinimosi ir tarpusavio ryšių forma, kurios pagrindą sudaro dalijimasis patirtimi bendraujant su sau lygiais vadovais. Klubas veikia nuo 2000 metų vidurio, jame dalyvauja lyderiaujančių Lietuvos įmonių personalo vadovai.

Klubo tikslas – sukurti aplinką, padedančią personalo vadovams apmąstyti ir įvertinti naujausias tendencijas personalo vadyboje bei rasti naujus, netradicinius sprendimus pasinaudojant kolegų kitose įmonėse ir sektoriuose patirtimi.

Kodėl verta dalyvauti Personalo vadovų klube?

  • visapusiškas profesinių personalo valdymo kompetencijų ugdymas, analizuojant realius atvejus ir ieškant tinkamiausių sprendimų;
  • atstovaujamai įmonei ir / ar asmeniškai rūpimų personalo vadybos temų nagrinėjimas;
  • žmogiškųjų išteklių valdymo funkcijos strateginės svarbos įmonėje stiprinimas;
  • aktualios verslo strategijos, žinios bei įgūdžiai;
  • asmeninio tobulėjimo – „aš kaip vadovas“ – galimybės;
  • platesnis asmeninių pažinčių ratas.

Sesijų programa

Klubo sesijų programą reitingavimo būdu kuria patys nariai, įtraukdami į ją pačias aktualiausias ir įdomiausias temas. Klubo sesijose jie daro pranešimus, pristatydami savo patirtį ir įžvalgas. Į sesijas taip pat yra kviečiami geriausi srities ekspertai – visuomenėje aukštai vertinami praktikai ir konsultantai, kurie padeda sujungti akademines žinias ir verslo praktiką.

Sesijų turinys yra orientuojamas į verslo strateginius tikslus, taip klubo nariams suteikiama strateginė verslo ir personalo funkcijos perspektyva. Sesijų metu yra nagrinėjami realūs įmonių atvejai, metodikos, diskutuojami galimi sprendimai, pateikiamos naujausios personalo vadybos tendencijos.

Konfidencialumas

Visų klubo narių pasirašyta Klubo Chartija užtikrina, kad Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija – ji išlieka konfidenciali ir neskleidžiama už klubo ribų.

Klube nėra tiesioginės konkurencijos – dalyvių atstovaujamų įmonių veikla negali tiesiogiai konkuruoti tarpusavyje.