1.jpg

Šių metų sausio 25 dieną Vilniaus Vadovų klubo nariai vyko į Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centrą. Išvykos tikslas – išsamiau susipažinti su Lietuvos karininkų parengimu krizinėms situacijoms. Sukaupta patirtimi ir informacija dalijosi centro viršininkas plk. ltn. Algimantas Misiūnas ir Centro karininkai.

Vizitą sudarė dvi dalys. Pirmojoje teorinėje dalyje pristatyta Lietuvos kariuomenės Mokymo ir doktrinų valdyba, jos struktūra, užduotys, simuliacinės sistemos, padedančios rengti bei mokyti štabus ir karinius vienetus naudoti standartines operacijų procedūras.

Antrojoje praktinėje dalyje Vadovų klubo nariai buvo supažindinti su technologiniais sprendimais – MILES ir I-HITS įrangomis, taip pat buvo pristatytas JCATS treniruoklis, kuris leidžia simuliuoti konkrečias taktines žaidybines situacijas. Įdomiai perteikta informacija, žinios bei patirtis Klubiečiams suteikė nepakartojamų įspūdžių.

Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro viršininko ir karininkų parodyta patirtis, žinios, Klubiečiams atskleidė tikrą patriotiškumo ir profesionalaus darbo pavyzdį. „Vertiname šį daugelį metų trunkantį Lietuvos kariuomenės ir verslo lyderių bendradarbiavimą, pozityvios nuomonės apie kariuomenę kūrimą verslo bendruomenėje bei Vadovų klubams rodomą pasitikėjimą“ – sakė Vadovų klubų tinklo įkūrėja ir direktorė Marija Gurskienė.