3.jpg

2016 metų gegužės 11 dieną vyko Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) narių IX suvažiavimas, kurio metu naujai perrinktas konfederacijos prezidentas antrajai kadencijai Robertas Dargis ir Lietuvos Vyriausybės vadovas Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius apdovanojo Mariją Gurskienę, Vadovų klubų įkūrėją, LPK Prezidiumo narę garbinga nominacija - „Profesijos riteris“.

Šiuo apdovanojimu LPK ir Vyriausybės vadovai pagerbė p. Mariją, taip įvertindami jos pasišventimą ir ištikimybę Vadovų klubų idėjai – vadovų dalinimuisi žiniomis bei patirtimi, jos aukštą profesionalumą bei profesinės garbės, etikos supratimą, visuomeniškumą, suprasdami jos iškeltus aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus bei sugebėjimą telkti aukščiausius Lietuvos įmonių vadovus ir savininkus bendram ir kilniam tikslui – siekti žinių ir tobulėti.

Vadovų klubų įkūrėja Marija Gurskienė jau yra apdovanota Lietuvos pramonininkų konfederacijos „Garbės aukso ženklu“  už nuopelnus, prisidedant prie Lietuvos pramonininkų, amatininkų ir prekybininkų sąjungos – Lietuvos pramonininkų konfederacijos veiklos, už ilgalaikį, aktyvų ir produktyvų darbą skatinant ir remiant Lietuvos verslo lavinimąsi.