5.jpg

Tęsdami jau tradicija tapusius susitikimus su valstybės vadovais, kovo 1 d. Kauno regiono Vadovų klubų nariai susitiko su Lietuvos Respublikos Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi.

Vyriausybės vadovas klubiečiams pateikė esamos situacijos vertinimą, pristatė valstybės perspektyvas, pasidalijo Vyriausybės siūlomu priemonių planu verslo aplinkai gerinti. Vadovai turėjo gerą progą užduoti sau bei savo verslui rūpimus klausimus, išsakyti savo poziciją ir neformaliai padiskutuoti aktualiais investicijų, mokesčių, verslo skatinimo, socialinio modelio, švietimo ir mokslo reformų, regionų vystymosi bei kitais klausimais.

Kauno regiono Vadovų klubų nariai pateikė Premjerui nemažai konkrečių klausimų: dėl nevienodų geležinkelių bei autotransporto vežėjų konkurencijos sąlygų, magistralinių kelių bei geležinkelių tiesimo ypatumų Lietuvoje, nepakankamų skatinimo priemonių šalies eksportuotojams, grįžimo prie 11 klasių mokslo mokyklose galimybės, bakalauro studijų laiko trumpinimo iki 3 metų, korupcijos problemų šalyje ir kt. 

Kaip įprasta Vadovų klubų renginiuose, susitikimas vyko klubine dvasia, atvirai ir dalykiškai. Po diskusijos vyko neformalus bendravimas prie arbatos, kavos puodelio. Ateityje ir toliau bus tęsiama tradicija klubuose susitikti su aukščiausiais šalies vadovais. Su Premjeru artimiausiu metu dar planuojami susitikimai Vadovų klubuose Vilniuje bei Klaipėdoje.

Išsamią ataskaitą apie Vyriausybės vykdomas priemones verslo aplinkos gerinimui 2015-2016 m. rasite čia.