5.jpg

Ilgamečio Vadovų klubo nario, „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinio direktoriaus Raimundo Petrausko dėka per pastaruosius kelerius metus daugiau nei 120 klubo narių atsivėrė bendrovės durys. R. Petrauskas (žurnalo „Veidas“ išrinktas 2012 metų Lietuvos įmonių metų vadovu) pats pristatė bendrovę ir būdus, padėjusius pasiekti aukštų rezultatų.

Kaip, prasidėjus krizei ir apyvartai nukritus 80 proc., bendrovei pavyko išlikti pelningai? Kokio požiūrio yra laikomasi formuojant savo strategiją? Kaip pavyko „susitraukti augimui“, paliekant daugiau darbuotojų, nei tuo metu reikėjo? Kaip bendrovėje buvo mokomasi net krizės laikotarpiu ir eliminuojamas laiko švaistymas? Kaip toliau inicijuojami pokyčiai ir kas yra jų lyderiai – į šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakymus pateikęs R. Petrauskas daug kalbėjo ir apie funkcinės organizacijos pakeitimą į procesinę organizaciją, pereinant nuo „ką?“ prie „kaip?“. „Krizės reikalingos, kad suprastum, kur tu esi ir kam esi reikalingas“, – teigė jis.

Lankantis bendrovėje klubiečiams taip pat buvo pasakojama apie LEAN pritaikymą, darbuotojų įtraukimą į nuolatinį gamybos tobulinimą, jų motyvavimą ir rotaciją, saugios darbo aplinkos ir sveikatos valdymą. Be to, buvo pristatyti praktiniai gamybos procesai.

„Schmitz Cargobull Baltic“ savo klientams siūlo transportavimo sprendimus, tenkinančius įvairių verslo sričių poreikius. Įmonėje gaminami izoterminiai kėbulai, priekabos, puspriekabės ir autotraukiniai, skirti įvairių prekių tolimiems pervežimams bei jų paskirstymui trumpais atstumais.