4.jpg

Šį rudenį AB „Achema” generalinis direktorius, aktyvus Vadovų klubo narys Valdemaras Vareika, priėmė klubų narius Jonavos rajone įsikūrusioje didžiausioje azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamykloje Baltijos šalyse. Tai buvo jau šeštojo klubo apsilankymas gamykloje.

V. Vareika klubų nariams pristatė koncerną „Achemos grupė” – nacionalinio kapitalo, trečiąją pagal apyvartos dydį įmonę Lietuvoje, kurios vienijamose bendrovėse dirba apie 5500 darbuotojų. 2001 m. įsteigtas koncernas jungia daugiau kaip 30 įmonių, dirbančių chemijos, transporto ir krovos, maisto pramonės, prekybos, energetikos, projektavimo, remonto, finansinių operacijų, viešbučių, sveikatos ir pramogų, žiniasklaidos ir reklamos srityse. Įmonės sujungtos į darnią sistemą, siekiant padidinti valdymo kompetenciją, operatyviai diegti naujas technologijas ir taikyti naujausius kokybės standartus bei optimizuoti investicijų planavimą.

Susitikimo metu buvo apžvelgta „Achemos“ veikla, jos pardavimų ir rinkodaros darbo tarptautinėse rinkose ypatybės – tik apie 13 proc. pagamintos produkcijos realizuojama Lietuvoje, likusi dalis eksportuojama į Prancūziją, Vokietiją, D. Britaniją, JAV, Beneliukso, Skandinavijos ir kitas šalis. Po pristatymo V. Vareika klubiečius pakvietė į ekskursiją, kurios metu supažindino su kertiniais „Achemos“ gamybos procesais, parodė kelių šimtų hektarų plote išdėstytus įspūdingus bendrovės gamybinius pajėgumus.