3.jpg

2011 m. vasario pabaigoje veiklą pradėjo pirmasis gamybos vadovų klubas Lietuvoje, o lygiai po metų, 2012 m. vasarį, startuoja jau antrasis klubas, jungsiantis didelių ir vidutinių įmonių aukščiausio lygio gamybos vadovus.

Gamybos vadovų klubų fasilitatoriaus (vedėjo) Huberto Petružio teigimu, tai įrodo, kad šios srities svarba nuolat auga, o tai skatina gamybos vadovus ieškoti naujų tobulėjimo galimybių, erdvės aptarti savo idėjas, mokytis iš kitų patirties.

Kaip ir pirmojo klubo atveju, klubo veiklos programą nustatys patys klubo nariai, atsižvelgdami į jiems aktualiausius klausimus. „Taip užtikriname, kad kiekviena klubo sesija būtų maksimaliai naudinga ir savalaikė, padėtų rasti čia ir dabar reikalingus sudėtingų verslo situacijų sprendimus“, – sakė H. Petružis.

H. Petružis yra patyręs gamybos procesų valdymo konsultantas, vienas pirmųjų LEAN koncepcijos ir Six Sigma taikymo pradininkų Lietuvoje, dirbantis strategijos formavimo, procesų tobulinimo ir darbuotojų įgūdžių lavinimo srityse. Šiose srityse dirba 14 metų, turi didelę vadovavimo patirtį. H. Petružis padeda Lietuvos bendrovėms realiai sustiprinti jų rinkos pozicijas sukuriant geresnę ir aiškesnę strategiją, efektyvesnius procesus ir optimalų resursų valdymą. Jo klientų tarpe – „Arginta“, „Philip Morris Lietuva“, „Trelleborg Engineered Systems Lithuania“, „Omnitel“, „Umega“, „Grigiškės“, Europos socialinio fondo agentūra ir daugelis kitų įmonių.