2.jpg

Vadovų klubas nuoširdžiai sveikina verslo vadovų klubo narį, „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinį direktorių Raimundą Petrauską, tapusį žurnalo „Veidas“ organizuoto „2012 m. Lietuvos įmonių Metų vadovo“ rinkimų nugalėtoju.

Jau dvylika metų savaitraštis „Veidas“ kasmet išrenka Metų vadovą – žmogų, gebantį įžvelgti galimybes ten, kur kiti jų nepamato. Iš šiemet vertinimo komisijai pateiktų šešiolikos kandidatų, komisiją labiausiai sužavėjo Panevėžyje įsikūrusios bendrovės „Schmitz Cargobull Baltic“ generalinio direktoriaus R. Petrausko sėkmės istorija. 1994 m. tapęs namelius ant ratų gaminusios įmonės bankroto administratoriumi, jis aktyviai ėmėsi ieškoti investuotojo ir prisiviliojo į Lietuvą Vokietijos koncerną „Schmitz Cargobull“, kuris įsigijo bankrutuojančią bendrovę ir paskyrė R. Petrauską jos vadovu.

Iš kitų pretendentų į Metų vadovo titulą R. Petrausko įmonė išsiskyrė atlyginimų vidurkiu: dešimties mėnesių atlyginimų vidurkis siekia apie 4,7 tūkst. Lt prieš mokesčius, o visų 2011 metų – apie 4,1 tūkst. Lt. Apskaičiuota, kad vienas įmonės darbuotojas sugeneruoja net 1,1 mln. Lt pajamų, o Lietuvos mastu tai labai daug.

Daugiau nei 400 klubų tinklo veikloje dalyvaujančių vadovų vardu sveikiname R. Petrauską ir linkime jam kuo geriausios kloties!