4.jpg

2004 metais prasidėjęs Vadovų klubo bendradarbiavimas su dr. Raimundu Kuodžiu subrandino įspūdingus vaisius. R. Kuodžio sąskaitoje jau daugiau nei 20 pranešimų klubuose pačiomis įvairiausiomis temomis, pradedant nuo euro įvedimo Lietuvoje ir jo įtakos Lietuvos mokesčių sistemai iki temų apie ekonomikos perkaitimą, nuosmukį ir atsigavimą pokriziniu laikotarpiu.

Klubų dalyviai kartu su R. Kuodžiu gilinosi į pinigų politiką ekonomikos pakilimo laikais ir krizių metu, nagrinėjo ilgamečio JAV federalinio rezervų banko vadovo Alaino Greenspano epochos palikimą – modernios pinigų politikos transformaciją užtikrinant finansinį stabilumą, žvelgdami per centrinių bankų veiklos prizmę analizavo reguliuojančių finansų institucijų vaidmenį ekonomikoje.

R. Kuodis – makroekonominės politikos ir viešosios ekonomikos ekspertas, socialinių mokslų daktaras. 1995–1996 m. dirbo LR ekonomikos ministerijoje, nuo 1996 m. dirba Lietuvos banke įvairiose pareigose, taip pat valdybos narys (2001–2004 m.), nuo 2011 m. balandžio yra valdybos pirmininko pavaduotojas. Pagrindinės mokslinių darbų sritys: pinigų politika, ekonominės ir pinigų sąjungos, euro įvedimo Lietuvoje teigiami ir neigiami aspektai, valiutų krizių prognozės.