2.jpg

Kodėl apie Druskininkus kalbame visoje Lietuvoje? Šis klausimas į Druskininkus atvedė net keturis verslo vadovų ir gamybos vadovų klubus. Pažintį su Druskininkų savivaldybe vainikavo klubų susitikimai su miesto meru Ričardu Malinausku, pristačiusiu artimiausių metų planus ir ilgalaikę miesto plėtros viziją.

„Galimybė pabendrauti su žmogumi, naujam gyvenimui prikėlusiam Druskininkus, suteikia galimybę pasimokyti lyderystės, drąsos kelti nepaprastai aukštus siekius ir gebėjimo juos praktiškai įgyvendinti“, – pristatydama idėją aplankyti pokyčiais stebinančius Druskininkus, teigė Vadovų klubo direktorė Marija Gurskienė.

Prezentacijos metu R. Malinauskas daug kalbėjo ne tik apie ateities planus, bet ir apie mieste jau įgyvendintus pokyčius. Kaip Druskininkai, kurie 2000 metais tebuvo tik aplūžęs miestelis su sugriuvusiom ir neveikiančiom sanatorijom, tapo žydinčiu kurortu, pilnu turistų ir poilsiautojų? Kaip atrodo tokių ekstremalių pokyčių „virtuvė“? Klubiečiai domėjosi, kaip priimami ir įgyvendinami miesto plėtros sprendimai, su kokiomis kliūtimis tenka susidurti įgyvendinant naujas idėjas ir kaip Druskininkus keičiančiai komandai pavyksta su jomis susitvarkyti.