2.jpg

Šiandien veiklą pradedantis naujas finansų vadovų (toliau CFO) klubas – jau antrasis, tačiau toks pat svarbus kaip ir pirmasis CFO klubas, susibūręs 2009 metais. Neatsitiktinai klubo įvadinėje sesijoje svečiavosi Lietuvos banko Valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas. Jis pristatė savo požiūrį į tai, kaip Lietuvos banke valdoma informacija, procesai bei komanda, dalijosi savo, kaip naujai paskirto ir visai iš kitos srities atėjusio profesionalo pastebėjimais ir įžvalgomis, diskutavo su klubo nariais.

„Kaip jau įprasta Vadovų klube, kiekvienas klubas pats apsisprendžia dėl savo veiklos programos, atsižvelgiama į tai, kas aktualiausia ir įdomiausia klubo nariams, kas geriausiai atliepia jų lūkesčius ir praktinę patirtį“, – sakė Vadovų klubo direktorė Marija Gurskienė. Prieš skirdami laiko šiai diskusijai, klubiečiai taip pat turėjo galimybę pabendrauti su kolegomis, kurie dalyvauja pirmajame CFO klube nuo 2009 metų, t. y. klubo veiklos pradžios, ir buvo pasiruošę atsakyti į visus jiems kylančius klausimus.

Klubo fasilitatorius (vedėjas) yra Vadovų klubo partneris Andrius Kavoliūnas, vadovaujantis MERITS mokesčių patarėjams, dirbantis ir su pirmuoju CFO klubu. Jis akcentavo, kad kiekvienam finansų direktoriui tenka dvigubas vaidmuo: ne tik profesionalo specialisto, bet ir komandos vadovo. Todėl mokymosi dalijantis patirtimi sau lygių vadovų tarpe idėja yra tokia svarbi siekiant profesinio (aš kaip specialistas), vadovavimo (aš kaip vadovas) ir žmogiškojo (aš kaip individas) tobulėjimo, teigė A. Kavoliūnas.