1.jpg

Nuo šių metų gruodžio mėnesio Vadovų klubo fasilitatorių (vedėjų) gretas papildė prof. habil. dr. Rimantas Rudzkis. Jis tapo vieno iš seniausių Vadovų klubo tinkle esančio klubo, veikiančio nuo 1998 metų, vedėju.

„Man labai džiugu, kad pastaruosius septynerius metus trukusį bendradarbiavimą su gerbiamu profesoriumi vainikavo jo apsisprendimas tapti Vadovų klubo fasilitatoriumi (vedėju). Prof. habil. dr. R. Rudzkis daugiau nei dvidešimt kartų įvairiuose klubuose skaitė pranešimus, jo patirtis ir įžvalgos klubiečiams buvo labai vertingos. Jo apsisprendimas stiprinti mūsų bendradarbiavimą ir įsitraukti į vedėjų komandą yra puiki žinia visam klubų tinklui“, – teigė Vadovų klubo direktorė Marija Gurskienė.

R. Rudzkis, buvęs SEB ir DnB Nord bankų vyriausiasis analitikas, ekonomistas, yra Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto Tikimybių teorijos ir statistikos skyriaus vyresnysis mokslinis bendradarbis, habilituotas mokslų daktaras, profesorius, taip pat – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Matematinės statistikos katedros dėstytojas. Dvi kadencijas iš eilės (1994 m. ir 1999 m.) išrinktas Lietuvos Mokslų akademijos nariu – ekspertu.